| Szukaj pracy i pracownik贸w przez Internet na ePraca.net  |  Strona g艂贸wna - Regulamin - Pomoc - Reklama - Kontakt

www.ePraca.net / PRACA - OFERUJ臉 (oferty pracy) / Produkcja

Komisjoner
og艂oszenia tej kategorii og艂oszenia tej osoby Kontakt z osob膮 Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Nast臋pne »

Komisjoner

Opis:

Agencja Po艣rednictwa Pracy oraz Pracy Tymczasowej
D&D Personal Sp. z o.o. (nr rej. agencji zatrudnienia 9599) poszukuje dla swojego Klienta kandydat贸w do pracy na stanowisko: komisjoner z uprawnieniami na w贸zki jezdniowe
Miejsce pracy- M枚ckm眉hl
Opis stanowiska:
-komisjonowanie/zestawienie towar贸w zgodnie z zapotrzebowaniem za pomoc膮 w贸zk贸w paletowych
-zbieranie zam贸wie艅 za pomoc膮 skanera
-praca w temperaturze 0-3 stopni Celsjusza
Wymagania:
-uprawnienia na w贸zki jezdniowe t艂umaczone na j臋zyk niemiecki
-mile widziane do艣wiadczenie na podobnym stanowisku
Oferujemy:
- umowa o prac臋 zawarta z firm膮 w Niemczech ( na niemieckich warunkach z ubezpieczeniami zdrowotnymi i emerytalnymi)
- p艂atny urlop wypoczynkowy
- firma organizuje p艂atne zakwaterowanie
Zainteresowane osoby prosimy o przesy艂anie CV wraz ze zdj臋ciem na adres:
rekrutacja@danddpersonal.pl

W tytule wiadomo艣ci prosimy o wpisanie "Komisjoner/w贸zki wid艂owe".
Prosimy o zawarcie w CV nast臋puj膮cej klauzuli: "Wyra偶am zgod臋 na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezb臋dnych do realizacji procesu rekrutacji"
(zgodnie z ustaw膮 z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883).

Podstawowe szczeg贸艂y:

og艂oszenie od: Ptakowice
E-Mail: ptakowice@danddpersonal.pl

Szczeg贸艂y og艂oszenia

Forma zatrudnienia / rodzaj umowy: umowa o prac臋 - na czas nieokre艣lony
Wymiar czasu pracy: ca艂y etat
Miejscowo艣膰: M枚ckm眉hl
Telefon kontaktowy: 661028104
Identyfikator og艂oszenia: 5275
Region: Unia Europejska / Niemcy
Ogl膮dalno艣膰 og艂oszenia:81
Wyga艣nie: 2018.09.08 (w 21 Dni)
Dodane: 2018.07.10

Szukaj ofert
Wyszukaj wed艂ug podzia艂u geograficznego:   Polska  |  Unia Europejska Europa-inne kraje  |  Ameryka P贸艂nocna
       Wyszukiwanie szczeg贸艂owe
Mamy 3150 aktywnych u偶ytkownik贸w oraz 16 aktualnych og艂osze艅. Obecne og艂oszenia by艂y ju偶 przegl膮dane 1131 razy.
ePraca.net nie bierze odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 og艂osze艅. Nale偶膮 one do os贸b, kt贸re je zamie艣ci艂y.