| Szukaj pracy i pracownik贸w przez Internet na ePraca.net  |  Strona g艂贸wna - Regulamin - Pomoc - Reklama - Kontakt

www.ePraca.net / PRACA - SZUKAM (szukam pracy) / Medycyna / Farmacja

Psycholog
og艂oszenia tej kategorii og艂oszenia tej osoby Kontakt z osob膮 Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Nast臋pne »

Psycholog

Opis:

W zwi膮zku z dynamicznym rozwojem Dolno艣l膮skiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. poszukujemy do wsp贸艂pracy psychologa

Nr referencyjny DCP/2019/PSYCHOLOG

Opis stanowiska:
鈥 przeprowadzenia konsultacji psychologicznych,
鈥 prowadzenie dokumentacji medycznej,
鈥 wsp贸艂praca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpiecze艅stwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Wymagania:
鈥 uko艅czonej szko艂y psychoterapeutycznej lub uko艅czenie drugiego roku szko艂y psychoterapeutycznej (kandydaci posiadaj膮cy certyfikat psychoterapeuty lub w trakcie procesu certyfikacji),
鈥 do艣wiadczenia w samodzielnej pracy psychoterapeutycznej z osobami doros艂ymi lub dzie膰mi i m艂odzie偶膮,
鈥 posiadanie niezb臋dnych w psychoterapii szkole艅,
鈥 poddawania swojej pracy regularnej superwizji,
鈥 znajomo艣膰 obs艂ugi komputera,
鈥 umiej臋tno艣ci interpersonalne po艂膮czone z wysok膮 kultur膮 osobist膮,
鈥 nastawienie na jako艣膰 obs艂ugi pacjenta,
鈥 znajomo艣膰 j臋z. angielskiego b臋dzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
鈥 mo偶liwo艣膰 pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijaj膮cym si臋 Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
鈥 mo偶liwo艣膰 pe艂nego skoncentrowania si臋 na leczeniu pacjent贸w 鈥 my zapewniamy nowoczesn膮 infrastruktur臋, organizacj臋 obs艂ugi pacjenta i wsparcie medyczne,
鈥 przyjazn膮 atmosfer臋,
鈥 elastyczny grafik pracy i form臋 zatrudnienia
鈥 atrakcyjne warunki wynagrodzenia
鈥 wsp贸艂prac臋 z zespo艂em specjalist贸w - psychiatr贸w, neurolog贸w, seksuolog贸w itp.

Wymagane dokumenty:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przes艂anie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokument贸w (skany) potwierdzaj膮cych kwalifikacje i dorobek kandydata na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomo艣ci DCP/2019/Psycholog

Podstawowe szczeg贸艂y:

og艂oszenie od: DCP
E-Mail: dyrekcyjna33f@dcp.wroclaw.pl

Szczeg贸艂y og艂oszenia

Forma zatrudnienia / rodzaj umowy: umowa o prac臋 - na czas nieokre艣lony
Wymiar czasu pracy: ca艂y etat
Miejscowo艣膰: Wroc艂aw
Telefon kontaktowy: 71 361 60 35
Identyfikator og艂oszenia: 5361
Region: Polska / woj. dolno艣l膮skie
Ogl膮dalno艣膰 og艂oszenia:163
Wyga艣nie: 2019.09.11 (w 21 Dni)
Dodane: 2019.07.13

Szukaj ofert
Wyszukaj wed艂ug podzia艂u geograficznego:   Polska  |  Unia Europejska Europa-inne kraje  |  Ameryka P贸艂nocna
       Wyszukiwanie szczeg贸艂owe
ePraca.net nie bierze odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 og艂osze艅. Nale偶膮 one do os贸b, kt贸re je zamie艣ci艂y.