| Szukaj pracy i pracownik贸w przez Internet na ePraca.net  |  Strona g艂贸wna - Regulamin - Pomoc - Reklama - Kontakt

www.ePraca.net / PRACA - SZUKAM (szukam pracy) / Medycyna / Farmacja

Internista
og艂oszenia tej kategorii og艂oszenia tej osoby Kontakt z osob膮 Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Nast臋pne »

Internista

Opis:

W zwi膮zku z dynamicznym rozwojem Dolno艣l膮skiego Centrum Psychoterapii Sp. z o.o. poszukujemy do wsp贸艂pracy internist臋

Nr referencyjny: DCP/2019/INTERNISTA

Opis stanowiska:
鈥 przeprowadzenia konsultacji internistycznych,
鈥 prowadzenie dokumentacji medycznej,
鈥 wsp贸艂praca z personelem medycznym w celu zapewnienia pacjentowi bezpiecze艅stwa oraz profesjonalnej opieki medycznej

Wymagania:
鈥 aktualne prawo wykonywania zawodu,
鈥 uko艅czona specjalizacja lub przynajmniej po艂owa specjalizacji,
鈥 znajomo艣膰 obs艂ugi komputera,
鈥 umiej臋tno艣ci interpersonalne po艂膮czone z wysok膮 kultur膮 osobist膮,
鈥 nastawienie na jako艣膰 obs艂ugi pacjenta,
鈥 znajomo艣膰 j臋z. angielskiego b臋dzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
鈥 mo偶liwo艣膰 pracy w renomowanym i dynamicznie rozwijaj膮cym si臋 Centrum Medycznym o stabilnej i ugruntowanej pozycji rynkowej,
鈥 mo偶liwo艣膰 pe艂nego skoncentrowania si臋 na leczeniu pacjent贸w 鈥 my zapewniamy nowoczesn膮 infrastruktur臋, organizacj臋 obs艂ugi pacjenta i wsparcie medyczne,
鈥 przyjazn膮 atmosfer臋,
鈥 elastyczny grafik pracy i form臋 zatrudnienia
鈥 atrakcyjne warunki wynagrodzenia

Wymagane dokumenty:
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przes艂anie CV, listu motywacyjnego oraz innych dokument贸w (skany) potwierdzaj膮cych kwalifikacje i dorobek kandydata na adres e-mailowy rekrutacja@dcp.wroclaw.pl. Prosimy o podanie nr referencyjnego w tytule wiadomo艣ci DCP/2019/INTERNISTA

Podstawowe szczeg贸艂y:

og艂oszenie od: DCP
E-Mail: dyrekcyjna33f@dcp.wroclaw.pl

Szczeg贸艂y og艂oszenia

Forma zatrudnienia / rodzaj umowy: umowa o prac臋 - na czas nieokre艣lony
Wymiar czasu pracy: ca艂y etat
Miejscowo艣膰: Wroc艂aw
Telefon kontaktowy: 71 361 60 35
Identyfikator og艂oszenia: 5363
Region: Polska / woj. dolno艣l膮skie
Ogl膮dalno艣膰 og艂oszenia:194
Wyga艣nie: 2019.09.11 (w 21 Dni)
Dodane: 2019.07.13

Szukaj ofert
Wyszukaj wed艂ug podzia艂u geograficznego:   Polska  |  Unia Europejska Europa-inne kraje  |  Ameryka P贸艂nocna
       Wyszukiwanie szczeg贸艂owe
Mamy 3172 aktywnych u偶ytkownik贸w oraz 30 aktualnych og艂osze艅. Obecne og艂oszenia by艂y ju偶 przegl膮dane 5207 razy.
ePraca.net nie bierze odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 og艂osze艅. Nale偶膮 one do os贸b, kt贸re je zamie艣ci艂y.