| Szukaj pracy i pracownik贸w przez Internet na ePraca.net  |  Strona g艂贸wna - Regulamin - Pomoc - Reklama - Kontakt

www.ePraca.net / PRACA - OFERUJ臉 (oferty pracy) / Inne

KOMISJONER Z UPRAWNIENIAMI - DARMOWE ZAKWATEROWANIE - NiIEMCY
og艂oszenia tej kategorii og艂oszenia tej osoby Kontakt z osob膮 Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Opis:

Chcesz pracowa膰 w jednym z najwi臋kszych magazyn贸w w Niemczech?
Mamy ofert臋 dla Ciebie!
Miejsce pracy: okolice Norymbergii
OFERUJEMY:
鈥 dobre wynagrodzenie oko艂o 1380 鈧 /netto/mc
鈥 mo偶liwo艣膰 wypracowania nadgodzin
鈥 zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o prac臋
鈥 sk艂adki ZUS jak od 艣redniej krajowej (wy偶sza emerytura!)
鈥 wynagrodzenie zawsze wyp艂acane na czas do 10-go ka偶dego miesi膮ca (w 鈧 lub PLN)
鈥 gwarancj臋 rozwoju zawodowego na kolejnych projektach 鈥 dla dobrych pracownik贸w zawsze znajdziemy dobry projekt)
鈥 dodatek amortyzacyjny do 100 鈧 w zale偶no艣ci od odleg艂o艣ci
鈥 mo偶liwo艣膰 d艂ugotrwa艂ego zatrudnienia 鈥 Ty decydujesz ile z nami pracujesz
鈥 pokrywamy koszty zakwaterowania w wysoko艣ci 450 鈧 w dobrym standardzie
鈥 bezp艂atne buty do pracy
鈥 pokrywamy koszt bada艅 lekarskich
鈥 na projekcie gwarantujemy opiek臋 profesjonalnego, polskoj臋zycznego Koordynatora
Proponowana praca to zaj臋cie nieskomplikowane, szybko wdro偶ysz si臋 w swoje zadania. Dodatkowa mo偶liwo艣膰 nadgodzin gwarantuje satysfakcj臋 z pracy.
TWOJE ZADANIA:
鈥 praca z systemem s艂uchawkowym
鈥 obs艂uga w贸zka wid艂owego
鈥 komisjonowanie towar贸w
鈥 kompletowanie zam贸wie艅
鈥 wykonywanie zada艅 zgodnie z przepisami BHP
OD KANDYDAT脫W OCZEKUJEMY:
鈥 do艣wiadczenia przy zbieraniu zam贸wie艅 na magazynie w systemie s艂uchawkowym (Pick by Voice)
鈥 umiej臋tno艣ci obs艂ugi w贸zka wid艂owego oraz uprawnie艅
鈥 ch臋膰 do nauki j臋zyka niemieckiego na poziomie podstawowym 鈥 kandydat otrzymuje materia艂y do nauki!
鈥 zaanga偶owania i umiej臋tno艣ci pracy zadaniowej
鈥 mile widziana znajomo艣膰 j臋zyka niemieckiego
鈥 mile widziane do艣wiadczenie w pracy za granic膮
鈥 miele widziane mo偶liwo艣膰 wyjazdu w艂asnym autem
Zadzwo艅 po szczeg贸艂y! Tel: 518 797 269
Masz koleg臋, kt贸ry chcia艂by z nami wyjecha膰 do tej pracy?
Zadzwo艅 i zgarnij kas臋! Program 鈥濸olecaj Zarabiaj鈥: za ka偶d膮 polecon膮 osob臋, kt贸ra przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrod臋 w wysoko艣ci 500 z艂
Rodzaj pracy: Pe艂ny etat, Tymczasowa
DO艢WIADCZENIE:
鈥 obs艂uga w贸zka wid艂owego wysokiego sk艂adu: 1 rok (preferowane)
鈥 obs艂uga w贸zk贸w wid艂owych: 1 rok (preferowane)
UPRAWNIENIA/CERTYFIKATY:
鈥 uprawnienia do obs艂ugi w贸zk贸w wid艂owych (preferowane)

Podstawowe szczeg贸艂y:

og艂oszenie od: Work Service Express
E-Mail: rekrutacjafr@workexpress.pl

Szczeg贸艂y og艂oszenia

Forma zatrudnienia / rodzaj umowy: umowa zlecenie
Wymiar czasu pracy: ca艂y etat
Miejscowo艣膰: Katowice
Telefon kontaktowy: 32 205 42 42
Identyfikator og艂oszenia: 5413
Region: Unia Europejska / Niemcy
Ogl膮dalno艣膰 og艂oszenia:25
Wyga艣nie: 2019.12.10 (w 48 Dni)
Dodane: 2019.10.11

Szukaj ofert
Wyszukaj wed艂ug podzia艂u geograficznego:   Polska  |  Unia Europejska Europa-inne kraje  |  Ameryka P贸艂nocna
       Wyszukiwanie szczeg贸艂owe
Mamy 3176 aktywnych u偶ytkownik贸w oraz 49 aktualnych og艂osze艅. Obecne og艂oszenia by艂y ju偶 przegl膮dane 1383 razy.
ePraca.net nie bierze odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 og艂osze艅. Nale偶膮 one do os贸b, kt贸re je zamie艣ci艂y.