| Szukaj pracy i pracownik贸w przez Internet na ePraca.net  |  Strona g艂贸wna - Regulamin - Pomoc - Reklama - Kontakt

www.ePraca.net / PRACA - OFERUJ臉 (oferty pracy) / Budownictwo / Architektura

ELEKTRYK – SZWECJA - 2300 € NETTO – 2400 € NETTO
og艂oszenia tej kategorii og艂oszenia tej osoby Kontakt z osob膮 Powiadom przyjaciela Drukuj

« Poprzednie

Opis:

Work Service Express jest agencj膮 pracy tymczasowej specjalizuj膮c膮 si臋 w transgranicznej wymianie pracownik贸w. Od 2015 roku firma wchodzi w sk艂ad Grupy Kapita艂owej Work Service - jednej z najwi臋kszych firm w bran偶y HR w Europie 艢rodkowo-Wschodniej. Jeste艣my miejscem, w kt贸rym pasja spotyka si臋 z zaanga偶owaniem, a dialog i wiedza sprzyjaj膮 poszukiwaniu innowacyjnych rozwi膮za艅. Agencja po艣rednictwa pracy tymczasowej Work Service Express (KRAZ 1116), poszukuje dla swojego zagranicznego klienta na terenie SZWECJI pracownika na stanowisko: ELEKTRYK
Praca tymczasowa
Miejsce pracy: Szwecja
Nr ref.: 534
Jeste艣 elektrykiem?
Masz do艣wiadczenie jako elektryk
Je偶eli tak, to szukamy w艂a艣nie Ciebie!
OFERUJEMY:
鈥 atrakcyjne wynagrodzenie od 2300 鈧 netto 鈥 2400 鈧 netto (na r臋k臋)
鈥 mo偶liwo艣膰 d艂ugofalowej wsp贸艂pracy
鈥 zatrudnienie na podstawie szwedzkiej umowy o prac臋
鈥 wynagrodzenie zawsze wyp艂acane na czas od 25鈥30 ka偶dego miesi膮ca
鈥 mo偶liwe zaliczki w pierwszych miesi膮cach pracy
鈥 gwarancj臋 rozwoju zawodowego na kolejnych projektach 鈥 dla dobrych pracownik贸w zawsze znajdziemy dobry projekt),
鈥 na miejscu samochody s艂u偶bowe do dyspozycji, wraz z paliwem
鈥 100% bezp艂atne zakwaterowanie
鈥 odzie偶 robocza wydawana przez Pracodawc臋
Czym si臋 b臋dziesz zajmowa艂? Jako elektryk?
TWOJE ZADANIA:
鈥 monta偶 instalacja okablowania
鈥 monta偶 puszek i gniazdek
鈥 wykonywanie instalacji o艣wietlenia wewn臋trznego i zewn臋trznego
鈥 instalacja osprz臋tu elektrycznego (gniazdka, lampy, wy艂膮czniki)
鈥 praca w oparciu o plany / rysunki techniczne,
鈥 wykonywanie prac zwi膮zanych z profesj膮 elektryka
WYMAGANIA:
鈥 minimum 2 lata do艣wiadczenia jako elektryk
鈥 umiej臋tno艣膰 czytania rysunku technicznego
鈥 podstawowa znajomo艣膰 j臋zyka angielskiego
鈥 mile widziane uprawnienia SEP DO 1 KW
Zadzwo艅 po szczeg贸艂y!
Masz koleg臋, kt贸ry chcia艂by z nami wyjecha膰 do tej pracy?
Zadzwo艅 i zgarnij kas臋!
Program 鈥濸olecaj Zarabiaj鈥: za ka偶d膮 polecon膮 osob臋, kt贸ra przepracuje z nami 30 dni, otrzymujesz nagrod臋 w wysoko艣ci 500 z艂
Rodzaj pracy: Pe艂ny etat

Podstawowe szczeg贸艂y:

og艂oszenie od: Work Service Express
E-Mail: rekrutacjafr@workexpress.pl

Szczeg贸艂y og艂oszenia

Forma zatrudnienia / rodzaj umowy: umowa zlecenie
Wymiar czasu pracy: ca艂y etat
Miejscowo艣膰: Katowice
Telefon kontaktowy: 32 205 42 42
Identyfikator og艂oszenia: 5417
Region: Unia Europejska / Szwecja
Ogl膮dalno艣膰 og艂oszenia:30
Wyga艣nie: 2019.12.10 (w 48 Dni)
Dodane: 2019.10.11

Szukaj ofert
Wyszukaj wed艂ug podzia艂u geograficznego:   Polska  |  Unia Europejska Europa-inne kraje  |  Ameryka P贸艂nocna
       Wyszukiwanie szczeg贸艂owe
Mamy 3176 aktywnych u偶ytkownik贸w oraz 49 aktualnych og艂osze艅. Obecne og艂oszenia by艂y ju偶 przegl膮dane 1383 razy.
ePraca.net nie bierze odpowiedzialno艣ci za tre艣膰 og艂osze艅. Nale偶膮 one do os贸b, kt贸re je zamie艣ci艂y.